Overblog
Editer la page Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
Ümraniye Veteriner Tavsiye

Ümraniye Veteriner Tavsiye

Vetix Ümraniye Veteriner, 2020 ( CORONA ) yılında Serhat Yazıcı tarafından Ümraniye Şerifalide kuruldu. Bu klinik coronada insanlar karantinaya hapsolmasına rağmen durdurak bilmeyip tam bir özveri ile yerel hayvanseverler için samimi, şefkatli ve profesyonel bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Evcil hayvan sağlığı ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmak için müşterilerimizle ortak çalışıyoruz . Evcil hayvanınızın tedavisi için bir dizi seçenek olduğunda, hangisinin en uygun olduğuna karar verebilmeniz için bunları sizinle tartışacağız.


Randevularımız on beş veya otuz dakika uzunluğundadır, endişelerinizi seçtiğiniz veteriner yada size daha önceden tavsiye edilmiş personelimizle ile görüşmek için bolca zamanınız vardır.

Biz İstanbul Veteriner Hekimler Odasından lisanslı ve ümraniye veteriner tavsiyesi ile büyüyen bir firmayız. En yüksek standartları koruduğumuzdan emin olmak için oda tarafından düzenli olarak denetlenen mesleği korumak için çabalayan bir kliniğiz. 
Kliniğimiz bağımsız bir şirkettir, bu nedenle tüm hastalarımıza ve müşterilerimize bireysel düzeyde bakım sağlayabiliyoruz. 
 


Müşterilerin seçtikleri belirli bir Veteriner veya tekniker ile yakın bir ortaklık sürdürmelerine olanak tanıyan çok düşük bir personel ciromuz var. Sürekliliğin çok önemli olduğunu ve hep aynı veteriner ve teknikerleri görmek istediğinizi iyi biliyoruz. 

Hizmetlerimiz ile ilgili geniş bir bilgi almak istiyosanız https://www.vetix.com.tr/ adresine girerek detaylı bir şekilde bilgi toplayabilirsiniz.

 
Tüzüğümüz

Amacımız, evcil hayvanınız, hastamız, sizinle ortak olarak, sahibi ile mümkün olan en iyi bakımı sağlamaktır. Bu amaçla:

  • Bu tedavide sizler onun davranışlarını bizden daha iyi bildiğiniz için bizimle ortak çalışmalısınız ve aramızda evcil hayvanınız için en iyisini yapabilmemiz için tedavi seçeneklerini ve sonuçlarını tamamen tartışalım .
  • Evcil hayvanınız için en yüksek bakım standardını korumak için deneyimli ve kalifiye personel sağlayalım.
  • Seçtiğiniz Veteriner Hekimi görmeye teşvik ederek bakımın sürekliliğini sağlayalım.
  • Ümraniye veteriner tavsiyesiyle buraya geldiğinizin her zaman bilincinde olalım.
  • Uygulamada hastaneye kaldırıldığında evcil hayvanınızın ilerlemesi hakkında sizi düzenli olarak bilgilendirelim ve sizinle devam eden tedaviyi tartışalım.
  • Herhangi bir şikayeti vakit kaybetmeden ele alıp, çözüme ulaştırmaya çalışalım
  • Size ve evcil hayvanınıza özen, nezaket ve saygı gösterelim.


Haftanın yedi günü randevu alarak görüşmek ve günün veya gecenin herhangi bir saatinde acil durumlar için eksiksiz bir hizmet sunmak için kliniğimizi açabiliriz . 
 
Evcil hayvanınızın ihtiyaç duyabileceği herhangi bir özel hizmet hakkında sizi bilgilendirip ve gerektiğinde uzman ilgisi için diğer kapsamlı veteriner kliniklerine sevkinizi gerçeleştiririz.

Laboratuvar testlerinin sonuçları ve sonuçları konusunda derhal sizi ararız. Siz de bizi bu sayfadan bularak ümraniye veteriner tavsiyesi üzerine geldiyseniz, lütfen bunu tedaviden sonra belirtin.

Herhangi bir prosedür için devam eden tedavinin maliyetleri hakkında bilgi vermenizi öneririz.

Partager cette page
Repost0
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :